Organizacja pikniku

Organizacja pikniku

Organizacja pikniku dla kadry naszej firmy

Pikniki firmowe to inwestycja, na którą nie bez powodu decyduje się coraz więcej małych i dużych firm. Czas spędzony w gronie współpracowników z dala od warunków służbowych może przynieść wiele korzyści, a w rezultacie okazać się nie tylko przyjemną, ale również zyskowną opcją. Doświadczona firma eventowa, która w profesjonalny sposób przygotuje tego rodzaju event, to klucz do sukcesu, który będzie odczuwalny zarówno dla kierowników i managerów, jak i dla pracowników niższego szczebla. Jak wyglądają pikniki dla pracowników organizowane przez naszą firmę i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Gdzie i jak działa nasza firma?

Nasza firma działa głównie na terenie województwa śląskiego oraz województwa mazowieckiego, organizując ciekawe imprezy plenerowe dla firm. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala nam na przygotowania imprezy dostosowanej do profilu firmy i w pełni spełniającej oczekiwania naszych klientów. Zwracamy szczególną uwagę na wybór odpowiedniego miejsca i korzystamy ze sprawdzonych lokalizacji, znając wszelkie atrakcje, które można wykorzystać podczas wspólnej zabawy. Znajomość przestrzeni, w której działamy sprawia, że jesteśmy w stanie zorganizować piknik nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych, których przecież nie sposób przewidzieć. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, a w związku z tym jesteśmy w stanie dopasować swoje pomysły oraz usługi do oczekiwań każdego klienta, nie zapominając również o najmłodszych uczestnikach służbowych pikników. W rezultacie pracownicy mogą miło spędzić czas na ciekawej imprezie na świeżym powietrzu, nie tylko w towarzystwie kolegów i koleżanek z pracy, ale również w towarzystwie swoich rodzin. 

pikniki firmowe

Jak wyglądają firmowe pikniki?

Wszystko zależy od oczekiwań klientów. Nasi pracownicy w pełni angażują się w każdy projekt, dbając o to, aby zapewnić ludziom jak najlepszą zabawę. Zapewniamy dostosowany do potrzeb scenariusz zabaw, który obejmuje nie tylko aranżację terenu, organizację konkursów, współpracę z animatorami i konferansjerami, ale również zapewnienie niezbędnych rekwizytów, które przydają się zwłaszcza podczas imprez z określonym motywem przewodnim. Duże zaplecze techniczne sprawia, że nie obawiamy się nowych wyzwań i chętnie współpracujemy z klientami, którzy mają innowacyjne pomysły na tego rodzaju imprezy. Nie bez znaczenia jest fakt, że zapewniamy również wysokiej jakości catering oraz zabezpieczenie sanitarne, przez co nasi klienci nie muszą martwić się tymi ważnymi kwestiami.

Jakie są zalety organizacji pikników dla swoich pracowników?

Lista zalet w tym wypadku jest bardzo długa. Otwiera ją oczywiście fakt, że pracownicy mają okazję spędzić ze sobą czas w kontekście zupełnie innym niż wymagająca praca i liczne obowiązki, które muszą być zrealizowane w określonym terminie. Podczas wspólnej zabawy współpracownicy mogą znacznie lepiej się poznać, co przekłada się na team building. Budowanie mocnego zespołu współpracowników może zacząć się właśnie w takim miejscu. Liczne konkurencje wymagające współpracy rodzą wzajemne zaufanie, a także pozwalają uczestnikom poznać mocne i słabsze strony kolegów czy koleżanek. Wiedza ta może w przyszłości przydać się podczas tworzenia wspólnych projektów czy codziennej współpracy. Wzbogacone relacje w grupie mogą również przełożyć się na zniwelowanie konfliktów lub naukę ich szybszego rozwiązywania, dzięki czemu firma będzie sprawniej funkcjonowała, a atmosfera w pracy będzie lepsza. Niektóre z konkurencji na pikniku nauczą uczestników efektywnego rozwiązywania problemów, kreowania współpracy między rożnymi zespołami, odczuwać satysfakcję z przynależności do danej firmy, a także, co nie mniej ważne, zapewnią im świetną zabawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *